Otwieramy ŻŁOBEK

Jest nam miło poinformować, że Stowarzyszenie Dzienny Ośrodek Rehabilitacyjny BARTEK

razem z Samorządem Województwa Wielkopolskiego otwiera:

Żłobek !!!

Żłobek będzie dofinansowany z projektu nr: RPWP.06.04.01-30-0041/17

" Poprawa dostępu do usług opieki nad dziecmi zagrożonymi niepełnosprawnością do lat 3 na terenie miasta Poznania"

z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach WRPO 2014-2020 ( poddziałanie 6.4.1)

Dzieci do 3 roku życia będą objęte w nim dodatkową opieką

pedagogiczną ,                                                                                                                                                                                                                         logopedyczną,                                                                                                                                                                                                                       fizjoterapeutyczną.

Do Żłobka będą przyjęte dzieci:

zagrożone niepełnosprawnością
z wadami genetycznymi
z problemami wynikającymi z przedwczesnego porodu
z problemami rozwojowymi ( opóźnieniami psycho-ruchowymi)

Żłobek rozpocznie działalność 01.09.2018r.

Żłobek będzie znajdował się na terenie obecnego Ośrodka Rehabilitacyjnego BARTEK tzn. na os. Piastowskim 42
Do Żłobka  będą przyjmowane dzieci tylko zameldowane w Poznaniu.

Miasto Poznań oferuje rodzicom dzieci żłobkowych pomoc w aktywizacji zawodowej, które będzie dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej osoby.

W katalogu możliwego wsparcia znajduje się między innymi:

pośrednictwo pracy
poradnictwo zawodowe , wsparcie psychologiczno-doradcze
staże, praktyki zawodowe
szkolenia w celu podniesienia, uzupełnienia lub zmiany kwalifikacji zawodowych.

Zapisy do Żłobka przyjmujemy już teraz!!!

Więcej informacji uzyskacie Państwo osobiście w naszym Ośrodku lub telefonicznie nr tel: 509 446 086