Nowy Rok Szkolny !!!

Szanowni Rodzice, Kochane Dzieci !!!

Serdecznie witamy Was w nowym roku szkolnym 2020/ 2021.

Będzie to dla nas szczególny rok, rok pełen wyzwań także ze względu na działalność w warunkach podwyższonego reżimu sanitarnego. Najważniejszym celem jest bezpieczeństwo naszych podopiecznych i ich rodzin oraz pracowników.W związku z tym będziemy starać się spełniać wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministra Edukacji Narodowej.Zapewniamy Państwa, że dołożymy wszelkich starań aby sprostać tym zadaniom.

Serdecznie prosimy o wyrozumiałość gdyby wprowadzone, niezbędne zmiany w funkcjonowaniu placówki związane z przeciwdziałaniem pandemii były dla Państwa uciążliwe.

Szanowni Państwo, bardzo cieszymy się na powrót wszystkich naszych Dzieci z przedszkola, jak i ze żłobka!

Życzymy zdrowia i do zobaczenia !!!

Pracownicy i Dyrekcja Przedszkola Specjalnego " Bartek"

tn dziecinowe